Ürünler » Aksesuarlar »
 
 
Eğme Aparatları

Malzeme test cihazlarına standart uygulamalar veya özel test uygulamaları için ilave edilebilen birçok farklı ölçü ve özellikte eğme aparatları mevcuttur. Tek noktadan eğme, 3 nokta eğme, 4 nokta eğme ve özel eğme test aparatları hızlı bağlama adaptörleri ile rahatlıkla malzeme test cihazına veya çekme testi tutucularının üzerine bağlanabilirler. Farklı ebatlarda destek ve uçlar mevcut olup sabit kullanılabildikleri gibi, basma eksenine göre yüzeyi kendiliğinden düzeltebilen yaylı mekanizmal detay için tıklayın..
Basma Aparatları

Tüm basma test işlemleri için farklı amaçlara yönelik ebat ve özelliklerde basma aparatları tasarlanmıştır. Bu basma aparatları özel bağlantı elemanları sayesinde malzeme test cihazlarına rahatlıkla bağlanabilmektedirler. Basma aparatları, test edilecek malzemenin dayanımına göre alüminyum veya metal gövde yapısı ile üretilirler. Alüminyum gövde 90 N/mm 2 , metal gövde ise 300 N/mm 2 yüklere dayanacak kapasitede tasarlanmaktadır. Ayrıca basma aparatları homojen yapıya sahip olamayan malzem detay için tıklayın..
Özel Aparatlar

Zwick Roell özel malzemelerin testleri için gereken özel aparatları da sisteme adapte olacak şekilde geliştirmiş ve kullanıcılara sunmuştur. Standartlarda tanımlanmış olan veya özel test uygulamaları için gereken test aparatları Zwick malzeme test cihazlarına rahatlıkla monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Aşağıdaki uygulamalar bu aparatlara birkaç örnek olarak sunulmuştur. A- Plastik testleri Plastik film tipi malzemelerde sürtünme testleri, paketleme malzemelerinde patlatm detay için tıklayın..